مانع ترافیکی سرعت گیر
مانع ترافیکی سرعت گیر
مانع ترافیکی سرعت گیر یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که در جهت کاهش سرعت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد.
ضرورت نصب سرعت گیر ترافیکی
ضرورت نصب سرعت گیر ترافیکی
سرعت گیر ترافیکی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت مانع از بروز تصادفات و ایجاد خسارت های جانی و مالی به رانندگان و عابرین پیاده می شود.
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش سرعت
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش سرعت
سرعت گیر ترافیکی با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت مانع از بروز تصادفات و مشکلات ایمنی در منطقه مورد نظر می شود. این محصول سرعت خودرو ها را به 15 کیلومتر بر ساعت کاهش می دهد.
اهمیت استفاده از سرعت گیر در معابر شهری
اهمیت استفاده از سرعت گیر در معابر شهری
سرعت گیر ترافیکی که به آن دست انداز هم گفته می شود از جمله پرمصرف ترین تجهیزات ترافیکی است که با هدف کاهش سرعت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در امتداد عرض خیابان ها نصب می شود و با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت از وقوع تصادفات جانی و مالی جلوگیری می کند.
سرعت گیر ترافیکی چیست و چه کاربردی دارد؟
سرعت گیر ترافیکی چیست و چه کاربردی دارد؟
سرعت گیر ترافیکی یا دست انداز از جمله پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که با هدف کاهش سرعت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول اغلب در مناطق حساس نظیر خیابان های اصلی، نزدیکی چهار راه ها، نزدیکی مدارس، تقاطع ها و... نصب می شود.
علائم ترافیکی سرعت گیر
علائم ترافیکی سرعت گیر
سرعت گیر ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی است که در جهت کاهش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرد.
نصب سرعت گیر ترافیکی
نصب سرعت گیر ترافیکی
نصب سرعت گیر ترافیکی کاری بسیار تخصصی می باشد که توسط افراد ماهر و با تجربه انجام می شود. سرعت گیر ترافیکی به کمک چند رولپلاک، کفی و پیچ به محل مورد نظر نصب می شود.
قوانین نصب سرعت گیر
قوانین نصب سرعت گیر
سرعت گیر یکی از تجهیرات ترافیکی است که نصب صحیح آن موجب کاهش تصادفات بر اثر سرعت غیر مجاز می شود.
سرعت گیر یک طرفه
سرعت گیر یک طرفه
سرعت گیر یک طرفه از جمله مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که به منظور کاهش سرعت وسایل نقلیه در سطح شهری و جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد.
تفاوت سرعت گیر و سرعت کاه چیست
تفاوت سرعت گیر و سرعت کاه چیست
سرعت گیر و سرعت کاه از جمله پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی می باشند که در جهت کاهش سرعت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرند.
سرعت گیر رمپ
سرعت گیر رمپ
سرعت گیر رمپ موجب کاهش سرعت وسایل نقلیه می شود و از بروز تصادفات احتمالی جلوگیری می کند.
کار استاپر
کار استاپر
کاراستاپر در پارکینگ ها به منظور کم کردن سرعت و متوقف کردن خودرو ها استفاده می شود.
سرعت گیر پارکینگ
سرعت گیر پارکینگ
سرعت گیر پارکینگ در واقع برای گرفتن شتاب ماشین ها در هنگام ورود به پارکینگ ها استفاده می شود.
استاندارد سرعتگیر ترافیکی
استاندارد سرعتگیر ترافیکی
سرعتگیر ترافیکی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که حداکثر در ارتفاع 5 سانتی متر و طول 30 سانتی متر تولید می شود.
راهبند بازویی
راهبند بازویی
راهبند ترافیکی مانع و سدی در برابر تردد انسان ها و وسایل نقلیه می باشد که اغلب در جلوی پارکینگ ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، کارخانجات، ادارات و... مورد استفاده قرار می گیرد.
سرعت گیر چیست
سرعت گیر چیست
سرعت گیر برای کاهش سرعت وسایل نقلیه ای که با سرعت بالا در خیابان ها در حال حرکت می باشند کاربرد دارد. سرعت گیرها بسته به نوعشان سرعت خودرو را 4 تا 16 کیلومتر کاهش می دهد.
راهبند ترافیکی چیست
راهبند ترافیکی چیست
راهبند ترافیکی به عنوان مانع و سد در برابر تردد انسان ها یا وسایل نقیله می باشد معمولا از راهبند های ترافیکی در جلوی فرودگاه ها ، پارکینگ ها ، ، بیمارستان ها ، کارخانجات ، ادارات و دیگر اماکن پر رفت آمد استفاده خواخد شد . راهبند ها به طورت کلی به سه دسته راهبند آکاردئونی ، راهبند تشریفاتی و راهبند و راهبند فرودگاهی تقسیم بندی می شوند.
بشکه ترافیکی چیست
بشکه ترافیکی چیست
امروزه با افزایش وسایل نقلیه ، لزوم استفاده از تجهیزات ترافیکی بیش از پیش احساس می شود . تجهیزات ترافیکی که به منظور کنترل ترافیک و سرعت یا اطلاع‌رسانی یا اخطار به رانندگان وسایل نقلیه و عابران پیاده ، افزایش ایمنی راه ها استفاده می شود و یکی از عوامل کاهش دهنده تصادفات و سوانح محسوب می‌ شود .بشکه ترافیکی یکی از این تجهیزات است که در ادامه به شرح آن می پردازیم.
استوانه ترافیکی و کله قندی
استوانه ترافیکی و کله قندی
استوانه ترافیکی و کله قندی ترافیکی هر دو از تجهیزات مهم ترافیکی محسوب می شوند اما تفاوت های فاحشی با یکدیگر داشته و کاربردهای متفاوتی هم دارند.
نصب استوانه ترافیکی
نصب استوانه ترافیکی
در تولید استوانه ترافیکی به جهت استفاده از آن در محیط های مختلف باید مواد اولیه ای استفاده شوند که در هر نوع آب و هوایی دوام و استحکام داشته باشند و در برخوردهای احتمالی نیز زود از بین نروند. استوانه ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی پر کاربرد است. و این به خاطر نصب آسان و جابجایی راحت این محصولات می باشد. و دلیل دیگر آن که استفاده از آن ها بسیار مقرون به صرفه است، زیرا در عین حال که کاربردی هستند هزینه ی زیادی نمی طلبند و قیمت بسیار پایینی دارند.
بشکه ترافیکی 105 سانتی متری
بشکه ترافیکی 105 سانتی متری
یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی بشکه ترافیکی است . این محصول برای هدایت وسیله نقلیه و هشدار دادن به رانندگان می باشد . این مانع ترافیکی به سبب جنس پلی اتیلنی باعث می شود تا اگر رانندگان در اثر خواب آلودگی یا حواسپرتی منحرف شدند به این بشکه ها برخورد کرده و آسیب کمتری ببینند .
بشکه پلاستیکی ترافیکی
بشکه پلاستیکی ترافیکی
استفاده از تجهیزات ترافیکی امروزه در خیابان ها و معابر به دلیل افزایش وسایل نقلیه مورد توجه قرار گرفته است. بشکه پلاستیکی ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی است که در کنترل ترافیک و اخطار و اطلاع رسانی به رانندگان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. بشکه پلاستیکی ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی پرکاربرد  جهت هشدار به رانندگان در جاده‌ها می باشند که باعث کاهش تصادف و سوانح رانندگی می ‌گردند.
سرعت گیر ترافیکی شهری
سرعت گیر ترافیکی شهری
از سرعت گیر ترافیکی شهری معمولاً در اطراف جاده ها و خیابان ها جهت کاهش سرعت رانندگان استفاده می شود. در بعضی مکانها از سرعت گیر پلاستیکی استفاده می شود. به دلیل سهولت نصب سرعت گیر پلاستیکی امروزه پیمانکاران از آنها استفاده بیشتری می ‌کنند. البته سرعت گیر خیابان ها معمولاً سرعت گیرهای آسفالتی هست. از انواع دیگر سرعت گیر ترافیکی شهری ، سرعت گیر لاستیکی می باشد که قیمت سرعت گیر لاستیکی بسته به نوع آن نیز محاسبه می شود. شرکت پارساترافیک تولید کننده سرعت گیر ترافیکی شهری لاستیکی و پلاستیکی می باشد.
راهبندهای ترافیکی
راهبندهای ترافیکی
راهبند ترافیکی دارای انواع مختلفی می باشد، برخی از انواع آن پر کاربرد بوده و برخی نیز دارای کاربردهای خاص می باشد. در واقع هر نوع راه بند دارای کاربردهای مخصوص به خود است. مثلا برای جلوگیری از تصادف در هنگام پنچر گیری می توان از تابلوی مخصوصی برای نگهداری خودروهای پشتی استفاده کرد و یا مثلا در یک موزه جمعیت بازدید کننده را با استفاده از راه بند مخصوصی به نام تشریفات مسیر تردد و عبور بازدید کنندگان را مشخص نمود.
انواع استوانه ترافیکی
انواع استوانه ترافیکی
اکثر استوانه های ترافیکی معمولا به رنگ نارنجی ساخته می‌شوند. مواد اولیه ساخت و تولید استوانه های ترافیکی معمولا مواد پلی اورتان است. بر روی این استوانه ها معمولا لایه ایی از فلوئورسنت قرار می‌گیرد تا در شب و کمبود نور، استوانه های ترافیکی دیده شده و علائم به خوبی با تابش نور قابل مشاهده باشند. استوانه های ترافیکی باید دارای ویژگی‌های خاصی از نظر مقاومت، انعطاف و… باشند .
استوانه ترافیکی چیست
استوانه ترافیکی چیست
با افزایش خودروها و تردد آن ‌ها، هرج و مرج و شلوغی نیز افزایش می‌ یابد. به همین دلیل استفاده از تجهیزات ترافیکی شهری و جاده‌ ای به امری حیاتی تبدیل شده است. استوانه ترافیکی ابزاری است که به واسطه آن می توان مسیر رفت و آمد خودروها را تعیین نمود.
آینه ترافیکی محدب
آینه ترافیکی محدب
آینه ترافیکی محدب یکی از برترین تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در جاده‌ها است. امروزه و با توجه به افزایش احتمال تصادفات خصوصا در جاده‌های شهری و بزرگراه‌ها، لزوم استفاده از وسایل ایمنی دقیق و جدید بیشتر از گذشته به چشم می‌آید.
رنگ ترافیکی زرد
رنگ ترافیکی زرد
رنگ ترافیکی هر یک برای انتقال مفهومی خاص به مخاطب استفاده می شوند. این رنگ ها استفاده می شوند تا در روز و شب انعکاس مناسبی را در چشم بیننده که می توانند راننده و یا عابر باشد ایجاد کند.
مخروط ترافیکی چیست
مخروط ترافیکی چیست
مخروط ترافیکی محصولی بسیار کاربردی می باشد که دارای ظاهری مخروط مانند می باشد. این محصول یکی از ضروری ترین تجهیزات ترافیکی محسوب می شود.
تابلوهای انتظامی
تابلوهای انتظامی
تابلوهای انتظامی یا بازدارنده برای ممنوعیت و جلوگیری از انجام یک عمل توسط رانندگان انجام می شود. برخی از تابلوهای ترافیکی انتظامی مشخص کننده حداکثر سرعت مجاز، عدم ورود به مناطق ممنوع، دور زدن ممنوع، ایست، بوق زدن ممنوع، پارک کردن ممنوع و سبقت ممنوع هستند. شکل کلی این تابلوها دایره ای شکل، با پس زمینه سفید، رنگ حاشیه قرمز رنگ و علائم و متن های نوشته شده بر روی آن ها مشکی رنگ است. تابلوهای ترافیکی ایست و رعایت حق تقدم نیز در این دسته جای دارند که از لحاظ شکلی با سایر تابلوهای ترافیکی این دسته متفا
انواع شبرنگ در تابلوهای ترافیکی
انواع شبرنگ در تابلوهای ترافیکی
یکی از تجهیزاتی که بیشترین کاربرد را در فرایندهای ترافیکی و کنترل ترافیک دارد، شبرنگ ترافیکی است که به شکل‌های مختلفی می‌تواند ایفای نقش کند. به همین دلیل خرید شبرنگ ترافیکی در برنامه کاری بسیاری از اشخاص و سازمان ها دیده می‌شود. یک شبرنگ ترافیکی می‌تواند همانند یک چراغ راهنما یا یک تابلو ترافیکی عمل کند و در کاربردهای شخصی و عمومی استفاده شود. شما اگر یک پارکینگ بزرگ داشته باشید، یا بخواهید محدوده یک مسیر را مشخص کنید و یا قصد راهنمایی یک گروه یا جمعیت را داشته باشید، این شبرنگ های ترافیکی هستن
انواع سرعت گیر ترافیکی
انواع سرعت گیر ترافیکی
سرعت گیر از جمله پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی است که با هدف کاهش سرعت خودروها در سطح شهری و جاده ای مورد استفاده واقع می شود. به گونه ای می توان گفت سرعت گیرها تاثیر قابل توجهی در کاهش سرعت اتومبیل ها داشته و این امر در کاهش تعداد تصادف ها بر اثر سرعت بالا موثر عمل می کند.
انواع تجهیزات ترافیکی
انواع تجهیزات ترافیکی
تجهیزات ترافیکی از جمله مهمترین و پرکاربردترین محصولاتی می باشند که از آنها برای حفظ امنیت عابرین پیاده، خودروها، مدیریت ترافیک و رعایت مقررات بهره مند شده و استفاده می شود. تجهیزات و لوازم ترافیکی با توجه به انواع بسیار متفاوتی که دارا می باشد، هریک با داشتن کاربرد و کارایی مختلف با ویژگی های خاص خود عمل می کنند که از جمله مهمترین انواع لوازم ترافیک می توان به استوانه های نارنجی، بشکه های ایمنی، استاپر، آینه محدب، مخروط پایه دار، جداکننده خطوط و همچنین سرعت گیر اشاره کرد که هر یک با داشتن کاربر
مقاومت رنگ ترافیکی پایه آب
مقاومت رنگ ترافیکی پایه آب
جهت کاهش حوادث رانندگی و مشخص شدن محدوده های خاص رفت و آمد برای استفاده از راه و ایمن بودن مسیر از رنگ ترافیکی پایه آب استفاده می شود. این رنگ ها در شب بازتاب مناسبی دارد و درخشش خوبی هم در روز دارد. مشروط به کیفیتی مناسب با داشتن تاییدیه ها و استانداردها است. شرکت پارسا ترافیک با تیم تخصصی خود توانسته است رنگ ترافیکی پایه آب فرمولی منحصر به فردی را ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمائید.
چراغ چشمک زن
چراغ چشمک زن
کنترل و تنظیم عبور و مرور ممکن است به وسیله چراغ ها یا خط کشی یا تابلو ها، نوشته ها، ترسیم ها، یا ماموران راهنمایی و رانندگی و پلیس راه و یا به هر وسیله دیگری که بر حسب مورد لازم باشد، به عمل می آید. در حال فرمان پلیس راهنما که ممکن است مغایر با پیام یا مقررات در محل باشد، مقدم خواهد بود. در محل هایی که عبور و مرور به وسیله چراغ راهنمایی و رانندگی کنترل می شود.
همه چیز درباره کله قندی ترافیکی
همه چیز درباره کله قندی ترافیکی
مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی در خیابان و بزرگراه ها برای ایمن کردن موقت مسیر به کار می رود. این محصولات با افزایش جمعیت بیشتر تولید می شوند. ساخت استاندارد این ابزار بسیار پر اهمیت است بنابراین برای تهیه بهترین نوع از این تجهیزات می توانید به سایت پارسا ترافیک مراجعه نمائید.
ویژگی تجهیزات ترافیکی
ویژگی تجهیزات ترافیکی
امروز ه حمل و نقل شهری با توجه به پیشرفت جوامع و افزایش جمعیت توسعه حمل و نقل شهری یکی از مهم ترین موضوعات در حل مشکلاتی نظیر ترافیک و ....می باشد. برای تهیه این محصول و اطلاعات بیشتر به سایت پارسا ترافیک مراجعه نمائید.
بهترین محل نصب تجهیزات ترافیکی
بهترین محل نصب تجهیزات ترافیکی
نصب تجهیزات ترافیکی مانند: گل میخ، استوانه های ایمنی، چشم گربه ای و غیره براساس نوع، چگونگی و مکان نصب با هدف افزایش سطح ایمنی تردد به واسطه طرح های ایمنی ایجاد می گردد. برای تهیه و هر گونه اطلاعات با سایت پارسا ترافیک مراجعه نمائید.
کاربرد چشم گربه ای
کاربرد چشم گربه ای
چشم گربه ای یکی از تجهیزات ترافیکی است که در میان خیابان و جاده ها برای کنترل سرعت استفاده می شود. گاهی از این تجهیزات دارای چراغ های قرمز و سفید رنگ می باشد. کارکردی مشابه گل میخ ترافیکی دارا می باشد.این وسیله در شب و آب و هوای مختلف مانند مه، باران، تاریکی و موارد دیگر کاربرد دارد.  برای تهیه و اطلاعات بیشتر به سایت پارسا ترافیک مراجعه نمائید.
بشکه ی ترافیکی چیست
بشکه ی ترافیکی چیست
ترافیک یکی از معضلات شهرنشینی است امروز است که با کمک تجهیزات مختلف سعی در کنترل ان داریم. تجهیزات مختلفی اعم از چراغ ها، شب نماها، تابلوها، علائم راهنمایی، ضربه گیرهایی مانند بشکه های ترافیکی از جمله ی این لوازم هستند.
نقش تابلوهای ترافیکی در کنترل ترافیک
نقش تابلوهای ترافیکی در کنترل ترافیک
در میان بخش های مختلف تجهیزات ترافیک نقش تابلوهای ترافیکی شهری از همه پُر رنگ تر است. زیرا با نصب تابلوهای ترافیک در جاده ها و معابر شهری می توانیم از تصادفات و حوادث جاده ای جلوگیری کنیم. به همین دلیل لازم است با مفهوم و تصویر علائم ترافیک شهری آشنا شد.
انواع جداکننده های ترافیکی
انواع جداکننده های ترافیکی
جدا کننده های ترافیکی برای برقراری نظم و مقررات ترافیکی در سطح مناطق شهری و بزرگراه ها مسئله مهمی است که باید به آن توجه بالایی داشت. استفاده ی مناسب ترافیکی و ایمنی استاندارد با خرید جدا کننده های ترافیکی ایمنی مهیا می شود. برای تهیه کننده های ترافیکی به سایت پارسا ترافیک مراجعه نمائید.
نیوجرسی چیست
نیوجرسی چیست
یکی از معضلات شهرنشینی در دنیای امروز  ترافیک است که با کمک تجهیزات مختلف سعی در کنترل آن داریم. یکی از این تجهیزات  هدایت کننده نیوجرسی است. یک لحظه صبر کنید! شاید با شنیدن نیوجرسی به یاد شهری در آمریکا بیفتید اما در ایران نام یک قطعه ی بتنی است.