انواع تجهیزات ترافیکی

درباره ما

شرکت پارسا ترافیک با سوابقی حرفه ای ، یکی از تولید کنندگان برتر انواع تجهیزات ترافیکی در تمامی استان های سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت جاده های درون شهری یا برون شهری نیاز به علائم هشدار دهنده ای که بتواند از بروز حوادث جاده ای جلوگیری کرده و نظم را به جاده ها بیاورد بسیار احساس می شد. شرکت پارسا ترافیک با تولید بهترین محصولات ترافیکی گامی مهم و اساسی در این باره برداشته است.امید است این مجموعه با عرضه محصولات ترافیکی با کیفیت گامی هرچند کوچک در ایجاد شهری ایمن بردارد.

آخرین اخبار

2

مانع ترافیکی سرعت گیر

1402/10/20 - 11:00
مانع ترافیکی سرعت گیر یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که در جهت کاهش سرعت وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب
1

ضرورت نصب سرعت گیر ترافیکی

1402/10/20 - 10:56
سرعت گیر ترافیکی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت مانع از بروز تصادفات و ایجاد خسارت های جانی و مالی به رانندگان و عابرین پیاده می شود.
ادامه مطلب
1

نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش سرعت

1402/09/01 - 11:05
سرعت گیر ترافیکی با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت مانع از بروز تصادفات و مشکلات ایمنی در منطقه مورد نظر می شود. این محصول سرعت خودرو ها را به 15 کیلومتر بر ساعت کاهش می دهد.
ادامه مطلب

محصولات ما

مخروط  ترافیکی
مخروط ترافیکی ار جداکننده های ترافیکی محسوب می شود که در پارسا ترافیک در انواع گوناگون و در سایز های مختلف تولید و عرضه می گردد. 
چراغ چشمک زن سه خانه
چراغ چشمک زن سه خانه نوعی از چراغ راهنمایی رانندگی است که در پارسا ترافیک به منظور ایجاد هشدار و اعلان برای توقف، احتیاط و عبور در خیابان های درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد.
بشکه های ترافیکی
بشکه های ترافیکی نوعی از جدا کننده ها محسوب می شوند که در عملیات عمرانی ، راهسازی و برای جداسازی راه ها از آن ها استفاده می شود . 
تابلو توقف ممنوع
این تابلو یکی از تابلو های ترافیکی است که به منزله هشدار یا اعلان برای جلوگیری از توقف یا پارک کردن در مناطقی که توقف ممنوع است مانند ورودی پارکینگ هاو... به کار می رود.
نیوجرسی
نیوجرسی نیز از جدا کننده های ترافیکی محسوب می شود که در انواع بتنی و پلی اتیلن تولید و عرضه می گردد. این جدا کننده های ترافیکی در جاده ها ، بزرگراه ها و... کاربرد دارند.
کارگران مشغول کارند
این تابلوی ترافیکی یکی از محصولات پارسا ترافیک می باشد که به منظور ایجاد اعلان و هشدار برای رانندگان به منظور جلوگیری از برخورد با کارگران و منطقه عملیاتی به کار می رود.

پیشنهادات ما

ایجاد شهری ایمن و منظم باعث جلوگیری  از حوادث جاده ای و بین شهری و همچنین حفظ جان شهروندان و جلوگیری از ایجاد خسارت های شهری می گردد. این مجموعه با تولید و عرضه انواع سرعتگیر ها ، چشم گربه ای های و تابلو های ترافیکی با کیفیت در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید با کیفیت ترین محصولات ترافیکی آماده همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی مانند شهرداری ها ، راهسازی ها و پیمانکاران می باشد.
نظرات مشتریان
به عنوان یک پیمانکار از انتخاب مجموعه پارسا ترافیک برای خرید تابلو های ترافیکی ، از انتخاب خود بسیار راضی هستم و از اعتماد به مجموعه پارسا ترافیک بسیار خرسندم.
رضا صفاری