چشم گربه ای ترافیکی 

 یکی از عوامل جلوگیری از بروز تصادفات جاده ای و بین شهری وجود علائم و تجهیزات ترافیکی می باشد. که در انوع مختلف و در کاربرد های گوناگون برای ایجاد نظم و جلوگیری از بروز تخلفات به منظور ایجاد شهری ایمن و جلوگیری از بروز تصادفات و خسارات جانی و مالی که در مواقعی غیر قابل جبران می باشد تولید و عرضه می گردد. تجهیزات ترافیک در کنار یکدیگر و کاربرد ها و هشدار های گوناگون بسیار به عوامل راهنمایی و رانندگی در ایجاد شهری ایمن کمک کرده است . این تجهیزات بسیار گسترده می باشد اما تهیه آن ها بسیار آسان است . شرکت پارسا ترافیک با تولید و عرضه انواع تجهیزات ترافیکی در انواع مختلف علاوه بر کمک به ایجاد شهری ایمن و منظم گامی بلند در جهت حمایت از تولیدات داخلی برداشته است . این مجموعه با سوابقی حرفه ای در زمینه تولید و عرضه انواع تجهیزات ترافیکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر ایران می باشد.

چشم گربه ای ترافیکی چیست

چشم گربه ای ترافیکی یکی از انواع تجهیزات ترافیکی می باشد . این محصول با سطحی صیقلی و آینه ای باعث ایجاد انعکاس نور خودرو ها و خیابان ها شده و از این طریق باعث هشدار به رانندگان می گردد . چشم گربه ای یا گل میخ ترافیکی همچنین می تواند از طریق انعکاس نور یا روشن شدن توسط باتری های خورشیدی مسیر را برای رانندگان واضح تر کرده و باعث جلوگیری از انحراف خودرو ها می گردد. این تجهیزات ترافیکی باعث اعلان یا هشدار به موقع به رانندگان شده و از بروز حوادت و تصادفات جاده ای جلوگیری می نمایدو شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع چشم گربه ای ترافیکی یا گل میخ ترافیکی از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش  ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

چشم گربه ای ترافیکی

 

قیمت چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی دارای انواع مختلفی می باشد. به همین دلیل قیمت هر چشم گربه ای ترافیک برا اساس مدل و کاربرد آن متفاوت است. انواع چشم گربه ای ترافیک در مجموعه پارسا ترافیک تولید و عرضه می گردد که توسط بهترین دستگاه ها  و از بهترین متریال ساخته شده اند.این تجهیزات ترافیک در بهترین کیفیت و قیمت تولید و عرضه می گردند. شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع چشم گربه ای ترافیکی یا اطلاع از قیمت های آن  از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

انواع چشم گربه ای ترافیکی

همانطور که بالا تر اشاره شد چشم گربه ای ترافیکی دارای انواع مختلفی می باشد. به طور کلی چشم گربه ای ترافیک در دو دسته کلی چشم گربه ای پلاستیکی و چشم گربه ای فلزی قرار می گیرد. هرکدام از این دو چشم گربه دارای انواع معمولی و سولار می باشد و در انواع یک طرف یا دو طرفه عرضه می گردند . چشم گربه ای سولار دارای باتری خورشیدی بوده و در طول روز با ذخیر انرژی خورشیدی باعث روشن شدن چراغ های چشمک زن و منعکس کردن نور برای راهنمایی رانندگان می گردد.

جنس چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی از مواد مرغوب و درجه یک ساخته شده است. قسمت های داخلی و خارجی این محصول از فلزات مقاوم مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته شده است. این فلزات در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند. بخش های ظرفیتی و پوشش های خارجی چشم گربه ای ترافیکی از جنس پلاستیک مقاوم در برابر تابش اشعه UV می باشد. چشم گربه ای ترافیکی مجهز به سنسورهای بصری و دوربین می باشد که در برابر خراش و ضربه مقاومت بالایی دارند. در داخل چشم گربه ای ترافیکی از مواد عایق الکتریکی به منظور جلوگیری از اتصالات نامناسب استفاده می شود. 

فروش چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت پارسا ترافیک است. این شرکت با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی به ویژه چشم گربه ای ترافیکی فعالیت می کند. مجموعه پارسا ترافیک چشم گربه ای ترافیکی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند. این مجموعه تخفیفات باورنکردنی را برای مشتریان عزیزی که چشم گربه ای ترافیکی را به صورت عمده خریداری نمایند در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با خرید عمده چشم گربه ای ترافیکی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید. جهت خرید کافیست با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

خرید چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی باید از فروشگاه ها و مراکز معتبر خریداری شود تا کارایی لازم را داشته باشد. خرید چشم گربه ای ترافیکی از مجموعه پارسا ترافیک به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. در خرید آنلاین شما می توانید بدون نیاز به خارج شدن از منزل انواع چشم گربه ای ترافیکی را مشاهده و از مشخصات هر یک مطلع شوید و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. مشتریان عزیزی که قصد خرید به صورت حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایند.

سوالات متداول

آیا ارسال چشم گربه ای ترافیکی به شهرستان توسط مجموعه پارسا ترافیک امکان پذیر است؟
بله مجموعه پارسا ترافیک چشم گربه ای ترافیکی را به سراسر کشور ارسال می کند.
قیمت چشم گربه ای ترافیکی چگونه محاسبه می شود؟
چشم گربه ای ترافیکی با توجه به ابعاد و اندازه، جنس و کیفیت مواد سازنده، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود. 
نحوه خرید چشم گربه ای ترافیکی از مجموعه پارسا ترافیک به چه صورتی است؟
شما می توانید چشم گربه ای ترافیکی را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از مجموعه پارسا ترافیک خریداری نمایید.
چطور می توانم سفارشم را ثبت کنم؟
شما می توانید با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.