سرعتگیر ترافیکی

سرعت گیر ترافیکی | قیمت سرعت گیر ترافیکی
سرعتگیر ترافیکی نوعی مانع ترافیکی است که در طول های دلخواه و با ارتفاع حداکثر 5سانتی متری تولید و عرضه می گردد. اندازه عرض این مانع ترافیکی برابر با عرض خیابان است . این سرعتگیر ترافیکی در مکان هایی که سرعت در آن ها کم است به خصوص در خیابان های داخل شهری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت گیر ترافیکی مانع منحنی شکلی است که در امتداد عرض خیابان نصب می شود و با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت وسایل نقلیه موجب افزایش ایمنی عابرین پیاده می شوند. متریال به کار رفته در ساخت این لوازم از بالاترین درجه کیفیت و مرغوبیت برخوردار است. این محصول مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود. سرعت گیر ترافیکی به طور معمول دارای ارتفاع 5 سانتی متر و طول حداکثر 30 سانتی متر می باشد.
سرعت گیر ترافیکی شرکت پارسا ترافیک با سوابقی حرفه ای در زمینه تولید و عرضه انواع تجهیزات ترافیکی یکی از تولید کنندگان برتر انواع سرعتگیر های ترافیکی می باشد. این مجموعه آماده ارائه خدمات و همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر ایران مانند شهرداری ها است.

سرعتگیر ترافیکی

انواع سرعت گیر ترافیکی

دست انداز یا سرعتگیر های ترافیکی به طور کلی در سه دسته پلاستیکی مقاوم ، آسفالتی و بتنی تولید و عرضه می گردد.

سرعت گیر آسفالتی

سرعتگیر های آسفالتی از قدیمی ترین نوع سرعتگیر ها می باشند که به دلیل هم جنس بودن با آسفالت جاده به راحتی با سطح زمین سازگار شده و به آن می چسبد. سرعتگیر آسفالتی به دلیل مواد اولیه ارزان ، قیمت کمتری نسبت به سرعتگیر پلاستیکی دارد. همچنین مقاومت خوبی در برابر وسایل نقلیه سنگین دارد. این سرعتگیر ها باید توسط قالب ، قالبگیری شود و به طور تخصصی نصب گردد. از مشکلات سرعتگیر آسفالتی ترک خوردن آن در برابر سرما و گرما ی متوالی است.

سرعت گیر پلاستیکی

نوع دیگر سرعتگیر های تولید شده توسط پارسا ترافیک ، سرعتگیر های پلاستیکی هستند ، سرعتگیر های پلاستیکی سرعتگیر های زرد رنگی هستند که حتما در بسیاری از خیابان ها آن ها را مشاهده کرده اید. نصب سرعت گیر پلاستیکی به سهولت انجام می شود. این سرعتگیر ها از جنس پلی اتیلن مقاوم بوده و به صورت پازلی در کنار یکدیگر توسط پیچ و مهره به یکدیگر و به زمین متصل می شوند. به دلیل پازلی بودن آن ها اگر یک قطعه دچار شکستگی شود قابلیت تعویض دارد در نتیجه در هزینه ی نصب مجدد این سرعتگیر های پلاستیکی صرفه جویی می گردد. سرعت گیر پلاستیکی قیمت مناسبی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

سرعت گیر لاستیکی

در فرآیند تولید سرعت گیر لاستیکی ازلاستیک بازیافتی استفاده می شود. این سرعت گیر ها برخلاف سرعت گیر پلاستیکی که در رنگ زرد و سفید تولید می شود مشکی رنگ می باشد. بر روی سرعت گیر لاستیکی نوارهای شبرنگی تعبیه شده است که موجب دید بهتر رانندگان در شب می شود. سرعت گیر لاستیکی بسته به مکان مورد استفاده قابل تولید در ابعاد و اندازه های مختلفی است. سرعت گیر لاستیکی 33*90 و سرعت گیر لاستیکی 50 * 60 از جمله پرکاربردترین ابعاد سرعت گیر لاستیکی است.
شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع سرعتگیر ترافیکی از جمله سرعت گیر رمپ، سرعت گیر خیابانی، سرعت گیر جاده ای و... در متریال های گوناگون از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرد.

مقایسه انواع سرعت گیر ترافیکی

 
مقایسه انواع سرعت گیر ترافیکی
نوع لاستیکی پلاستیکی آسفالتی
جنس لاستیک منجید دار مواد پلیمری آسفالت
رنگ مشکی زرد _ سفید مشکی
ابعاد 60*50، 33*90 و... 33*90، 25*35، 33*100 و... -
مزایا مقاوم در برابر عوامل محیطی مختلف نظیر شرایط آب و هوایی، ضربه و... سهولت در نصب و اجرا تحمل وزن و فشار زیاد

سرعت گیر پارکینگ

در پارکینگ های عمومی شاهد سرعت گیرهایی هستید که وجود آنها مانع از حرکت وسیله نقلیه به سمت عقب و جلو می شود. نصب این سرعت گیرها در پارکینگ ها و گاراژ ها موجب می شود تا رانندگان با دیدن آنها اقدام به کاهش سرعت وسیله نقلیه خود نمایند. این تجهیزات با مجبور کردن رانندگان به کاهش سرعت موجب کاهش تصادفات احتمالی می شوند. سرعت گیر پارکینگ در ابعاد و اندازه های مختلفی همچون 12*33، 35*50 و... طراحی و تولید می شود.

سرعت گیر رمپ

رمپ مسیر شیب داری است که در جهت دسترسی افراد و وسایل نقلیه به سایر طبقات احداث می شود. گاهی ممکن است حرکت وسایل نقلیه بر روی رمپ موجب ایجاد خسارت شود که به این منظور باید از سرعت گیر رمپ بر روی این مسیرهای شیب دار استفاده شود. سرعت گیر رمپ در انواع مختلفی همچون رمپ ماشین، رمپ پارکینگ، رمپ معلولین و... طراحی و تولید می شود. این تجهیزات از مزایای بسیاری همچون طول عمر زیاد، قابل شستشو، مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی و ... برخوردارند.

 

ویژگی سرعت گیر ترافیکی

 • به دلیل وجود پلاستیک های زرد رنگ که در ساخت آن به کار رفته است، در شب و تاریکی به راحتی قابل مشاهده می باشد.
 • اتصال , نصب و جداسازی سرعت گیر ترافیکی آسان بوده و با استفاده از پیچ، رول پلاک و واشر انجام می‌شود .
 • از ارتفاع کمتری برخوردار بوده و تنش کمتری برای خودروها به وجود می‌آورد.
 • توانایی تحمل وزن بالا را دارا است و در زیر فشار چرخ ها متلاشی نمی شود .
 • دارای رنگ های هشدار دهنده بوده تا رانندگان در شرایط مختلف آن را تشخیص دهند .
 • مواد به کار رفته در تولید سرعتگیر ترافیکی توانایی و مقاومت آن در برابر شرایط جوی سخت بالا برده اند. 

تولید سرعت گیر ترافیکی

در حال حاضر کارخانه های بسیاری در کشور وجود دارند که در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی فعالیت می کنند. سرعت گیر ترافیکی یکی از پرکاربردترین محصولات ترافیکی است که در کارخانه ها با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا طراحی و تولید می شوند. این تجهیزات بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. متریال به کار رفته در تولید سرعت گیر ترافیکی از بالاترین درجه مرغوبیت برخوردار است که این ویژگی موجب گشته تا این تجهیزات در برابر عوامل محیطی مختلف مقاومت نمایند.

سرعتگیر ترافیکی

ابعاد سرعت گیر ترافیکی

سرعت گیر ترافیکی در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شود که در ادامه به توضیح هر یک از آنها می پردازیم:

سرعت گیر لاستیکی 60*50

سرعت گیر لاستیکی 60*50 از پرکاربردترین انواع سرعت گیر لاستیکی است. این سرعت گیرها دارای جنس لاستیکی می باشند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند. سرعت گیر لاستیکی 60*50 در برابر وزن و فشار زیاد مقاوم می باشد و دچار آسیب نمی شود.

سرعت گیر لاستیکی 90*33

سرعت گیر لاستیکی 90*33 از دوام و مقاومت بالایی در برابر گرما برخوردار است. این سرعت گیر ها بهترین گزینه برای استفاده در مناطق گرمسیری می باشند زیرا ذوب نمی شوند. سرعت گیر لاستیکی 90*33 به سهولت قابل نصب می باشد.

سرعت گیر پلاستیکی 25*35

سرعت گیر پلاستیکی 25*35 یکی از کوچکترین ابعاد سرعت گیر پلاستیکی است. این سرعت گیرها بهترین گزینه برای استفاده در آب و هوای معتدل و مناطق پرتردد هستند. 

سرعت گیر پلاستیکی 12*33

سرعت گیر پلاستیکی 12*33 دارای وزن 310 گرم و ارتفاع 4 سانتی متر می باشد. این سرعت گیرها از جنس کوپلیمرهای بسیار مقاوم در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف نظیر باران، برف، تابش مستقیم نور خورشید و... می باشند.

کاربرد سرعت گیر ترافیکی

سرعت گیر ترافیکی

نصب سرعت گیر ترافیکی

نصب سرعت گیر ترافیکی امری بسیار تخصصی و حساس است که باید توسط افراد مجرب صورت گیرد. سرعت گیر ترافیکی مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی نصب می شود. در نصب این تجهیزات باید تمامی ضوابط و استانداردها رعایت شود زیرا نصب غیر اصولی سرعت گیر ترافیکی می تواند موجب انحراف خودرو و خسارت های جانی و مالی به رانندگان و سرنشینان خودرو شود.  
جهت نصب سرعت گیر ترافیکی ابتدا باید از تمیز بودن سطح جاده ای که قرار است سرعت گیر بر روی آن نصب شود اطمینان حاصل نمایید. سپس سرعت گیر را در محل مورد نظر قرار دهید. در مرحله بعد محل نشستن سوراخ های پیچ را با استفاده از گچ علامت گذاری نمایید. سرعت گیر را بردارید و هر علامت را به کمک دریل سوراخ کنید تا فضایی برای میخ های فولادی ایجاد شود. در مرحله بعد سرعت گیر را بر روی سطح مورد نظر قرار دهید تا سوراخ های پیچ از پیش فرو رفته بر روی سوراخ های پیاده رو حفر شده قرار گیرند. در آخر سرعت گیر را به کمک پیچ و رولپلاک بر سطح جاده محکم نمایید.

فروش سرعت گیر های ترافیکی

پارسا ترافیک با تولید و عرضه انواع سرعتگیر های ترافیکی در متریال های مختلف آماده ارائه خدمات به عواملین راهنمایی و رانندگی و همچنین شهرداری ها می باشد. یکی از انواع سرعتگیر های ترافیکی که در پارسا ترافیک تولید وعرضه می شود. سرعتگیر های پلاستیکی هستند که یکی از ویژگی های شاخص این سرعتگیر ها قابلیت تعویض و جابه جایی آن ها می باشد. پارسا ترافیک علاوه بر تولید انواع سرعتگیر های ترافیکی با کیفیت آماده ارائه خدمات نصب نیز می باشد. 

خرید سرعت گیر ترافیکی

امروزه با توجه به افزایش روز افزون وسایل نقلیه در کشور استفاده از تجهیزات ترافیکی به ویژه سرعت گیر ترافیکی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. خرید و نصب سرعت گیر ترافیکی در مکان هایی نظیر نزدیکی چهار راه ها، تقاطع ها، نزدیکی مدارس، نزدیکی مراکز درمانی و... می تواند موجب کاهش تعداد تصادفات جاده ای و کاهش صدمات جانی به عابرین پیاده شود. سرعت گیر ترافیکی به دو روش حضوری و آنلاین در مجموعه پارسا ترافیک به فروش می رسد. شما مشتریان عزیز جهت خرید این محصول می توانید با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

قیمت عمده سرعت گیر ترافیکی

از مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت سرعت گیر ترافیکی می توان به تعداد سفارش محصول اشاره کرد. این تجهیزات به دو روش عمده و تکی در بازار به فروش می رسند. بدیهی است که قیمت عمده سرعت گیر ترافیکی به نسبت قیمت تکی آن کمتر است. مجموعه پارسا ترافیک تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان عزیزی که سرعت گیر ترافیکی را به صورت عمده خریدای نمایند در نظر گرفته است. شما متقاضیان عزیز با خرید عمده سرعت گیر ترافیکی می توانید شامل تخفیفات استثنایی این مجموعه شوید.

قیمت سرعت گیر خیابانی

قیمت سرعت گیر خیابانی به عوامل زیر بستگی دارد:
 • ابعاد و اندازه
 • نوع طراحی
 • نوع رنگ
 • تعداد سفارش
 • و...
شما عزیزان می توانید برای خرید یا اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ترافیکی به خصوص انواع سرعتگیر ترافیکی و استوانه ترافیکی از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید. 

سوالات متداول

سرعت گیر ترافیکی در چه جاهایی کاربرد دارد؟
نزدیکی مدارس، تقاطع ها، نزدیکی بیمارستان ها، جاده های درون شهری و...
ابعاد استاندارد سرعت گیر ترافیکی چقدر است؟
سرعت گیر ترافیکی به طور معمول دارای ارتفاع 5 سانتی متر و طول حداکثر 30 سانتی متر می باشد.
سرعت گیر ترافیکی با چه کیفیتی در مجموعه پارسا ترافیک به فروش می رسد؟
سرعت گیر ترافیکی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته می شود و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
آیا ارسال سرعت گیر ترافیکی به شهرستان توسط مجموعه پارسا ترافیک امکان پذیر است؟
بله مجموعه پارسا ترافیک سرعت گیر ترافیکی را به سراسر کشور ارسال می کند.
نحوه خرید سرعت گیر ترافیکی از مجموعه پارسا ترافیک به چه صورتی است؟
شما مشتریان عزیز می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین سرعت گیر ترافیکی را از این مجموعه خریداری نمایید.
آیا خرید عمده سرعت گیر ترافیکی از مجموعه پارسا ترافیک امکان پذیر است؟
بله مجموعه پارسا ترافیک سرعت گیر ترافیکی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.
چطور می توانم از تخفیفات ویژه مجموعه پارسا ترافیک بهره مند شوم؟
شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده سرعت گیر ترافیکی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این مجموعه شوید.
قیمت سرعت گیر ترافیکی چگونه محاسبه می شود؟
قیمت سرعتگیر ترافیکی با توجه به پارامترهایی همچون ابعاد و اندازه، نوع طراحی، جنس و کیفیت مواد سازنده، تعداد سفارش و... تعیین می شود.
 سفارشم را چگونه ثبت کنم؟
شما می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.