نیوجرسی

شرکت پارسا ترافیک با سوابقی حرفه ای و درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی در سراسر ایران اقدام به تولید انواع جدا کننده های ترافیکی از جمله انواع نیوجرسی های پلی اتیلن و بتنی نموده است. نیوجرسی یکی از محصولات پارسا ترافیک و از خانواده ی جدا کننده های ترافیکی می باشد. که در اندازه های مختلف و با ارتفاع های متفاوت تولید و عرضه می گردد. این جدا کننده ترافیکی قابل استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها در انواع بتنی، وهمچنین قابل استفاده در پارکینگ ها و... در انواع پلی اتیلن می باشند.استفاده از انواع جدا کننده های ترافیک در سراسر کشور و در تمامی خیابان ها باعث ایجاد نظم و اجرای درست و با دقت قوانین راهنمایی رانندگی می شود. علاوه برآن  از بروز حوادث و تصادفات جاده ای یا خیابانی تا حد زیادی جلوگیری می نماید. پارسا ترافیک با تولید و عرضه انواع نیوجرسی در انواع پلی اتیلن و بتنی در سایزهای مختلف اقدامی مهم و اساسی در جهت ایجاد نظم شهری نموده است شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با  شماره های درج شده در سایت برای خرید انواع نیوجرسی اقدام نمایید.

نیوجرسی

انواع نیوجرسی و کاربرد آن 

همانطور که اشاره شد نیوجرسی از جدا کننده های ترافیکی بوده که در انواع بتنی و پلی اتیلن و در سایزه ای مختلف از جمله 1 متری ، 2متری و... تولید و عرضه می گردند. نیوجرسی را می توان برا جدا کردن خیابان های دوطرفه ، برای جدا کردن پیاده رو از خیابان ها، برای مشخص کردن محدوده پارک و پارکینگ ، برای مشخص کردن و جدا اسازی محدوده عملیات خیابانی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن انواع نیوجرسی پلی اتیلن در رنگ های شبرنگ و قرمز را می توان در جاده ها و خیابان ها برای جلوگیری از منحرف شدن رانندگان در شب و تشخیص راحت تر مسیر به خصوص در جاده های باریک و پر پیچ و خم مانند جاده چالوس مورد استفاده قرارداد و این جدا کننده ترافیکی بسیار کاربردی می باشد. از دیگر کاربرد های نیوجرسی می توان به هدایت رانندگان به یک مسیر خاص ، جلوگیری از ورود نور خودروهای روبرو با چشم رانندگان ، جلوگیری از دور زدن و تخلفات جاده ای ، مسدود کردن جاده برای عملیات عمرانی و... اشاره کرد.

قیمت نیوجرسی

قیمت نیوجرسی با توجه به ارتفاع نیوجرسی ، متریال نیوجرس اعم از نیوجرسی بتنی یا نیوجرسی پلی اتیلن اندازه طول نیوجرسی ، ارتفاع نیوجرسی متفاوت می باشد. از دیگر عوامل تاثیر گزار برقیمت نیوجرسی می توان به کیفیت نیوجرسی تولید شده  نیز اشاره کرد . پارسا ترافیک با استفاده از بهترین متریال ودستگاه های پیشرفته اقدام به تولید انواع نیوجرسی در ارتفاع های مختلف و در متریال های گوناگون انموده است این مجموعه آماده همکاری با پیمانکارن و کلیه ارگان های دولتی و خصوصی از جمله شهرداری ها می باشد شما مشتریان گرامی می توانید برای ارتباط با ما یا اطلاع از لیست قیمت انواع نیوجرسی از طریق شماره های درج شده در همین صفحه با ما تماس بگیرید.

 نیوجرسی

فروش نیوجرسی

نیوجرسی یکی از پرفروش ترین محصولات شرک پارسا ترافیک است. این شرکت با یک دهه تجربه در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی به ویژه نیوجرسی فعالیت می کند. این مجموعه نیوجرسی را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به مشتریان عزیز عرضه می دارد. مجموعه پارسا ترافیک تخفیفات باورنکردنی را برای مشتریان عزیزی که نیوجرسی را به صورت عمده خریداری نمایند در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با خرید عمده نیوجرسی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید. جهت خرید کافیست با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

خرید نیوجرسی

خرید نیوجرسی از مجموعه پارسا ترافیک به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. خرید آنلاین امروزه به یکی از روش های رایج خرید تبدیل شده است. در خرید آنلاین شما می توانید بدون نیاز به خارج شدن از منزل انواع نیوجرسی ترافیکی را مشاهده و از مشخصات هر یک مطلع شوید و در نهایت محصل مورد نظر خود را خریداری نمایید. مشتریان عزیزی که قصد خرید به صورت حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایند. 

سوالات متداول

قیمت نیوجرسی ترافیکی چگونه محاسبه می شود؟
نیوجرسی ترافیکی با توجه به جنس و کیفیت مواد سازنده، نوع طراحی، تعداد سفارش، ابعاد و اندازه و... قیمت گذاری می شود.
آیا ارسال نیوجرسی ترافیکی به شهرستان توسط مجموعه پارسا ترافیک امکان پذیر است؟
بله مجموعه پارسا ترافیک نیوجرسی ترافیکی را به سراسر کشور ارسال می کند.
چطور می توانم سفارشم را ثبت کنم؟
شما می توانید با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
نحوه خرید نیوجرسی ترافیکی از مجموعه پارسا ترافیک به چه صورتی است؟
شما می توانید نیوجرسی ترافیکی را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مجموعه پارسا ترافیک خریداری نمایید.